3D DİJİTAL

3D Dijital olarak müşterilerimize dijital dünyada yaşayabilecekleri tüm sorunlar karşısında iş ortaklığı sunmaktayız. Uzman kadromuz ve kreatif iş anlayışımız ile bir gün değil, her gün ortaklık sloganı ile işlerimizi sürdürmekteyiz.

Kusursuz bir web tasarımı, göz alıcı grafik tasarım hizmetleri, işletmelerinizin hak ettiği yeri almasını sağlayacak Google reklam verme hizmetleri ve bu gibi daha bir çok alanda müşterilerinizin ilgisini çekmek ve dijital dünyada kendinizi tanıtmak için elimizden gelenin fazlasını yapmak ve bahane değil çözüm bulmak için müşterilerimize projelerinin başından sonuna kadar kusursuz ve profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

E-TİCARET FİYATLARI

3D Dijital E-Ticaret fiyatları talep edeceğiniz pakete göre değişkenlik göstermekle beraber, tüm e-ticaret paketlerimiz rakip firmaların yanında önemli ölçüde uygun fiyatlıdır. Çalıştığımız müşterilerimizin e ticaret işlemlerini kendi işimiz gibi görür, tüm çalışmalarımızı buna göre gerçekleştiririz. Müşterilerimizin kazancını, bizimle diğer alanlarda çalışmaları için bir fırsat olarak görür ve durmadan sistemlerinizi geliştirmek için çalışırız.

EN UYGUN E-TİCARET PAKETLERİ

E-ticaret paketleri arasında size en uygun e ticaret paketinin hangisi olduğunu merak ediyor ve bu konuda bir desteğe ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız, tek yapmanız gereken 3D Dijital uzman kadrosu ile yapacağınız bir görüşme. Bu görüşmeden sonra uzmanlarımız sizin işiniz için en uygun paketin hangisi olduğunu ve e-ticaret danışmanlığı konusunda ücretsiz destek olacaklardır.

INSTAGRAM REKLAM VERMEK

Instagram reklam vermek ile ilgili olarak da 3D Dijital’nin uzman ekibine güvenebilirsiniz. Dilediğiniz tüm Instagram reklam formatları ile reklam çıkabileceğiniz gibi, bu reklamları dilediğiniz alanda dilediğiniz saatte dilediğiniz hedef kitleye de göstermemizi talep edebilirsiniz. Reklam stratejinizi belirlemek için Dijital Pazarlama uzmanlarımız ile bir görüşme talep etmeniz yeterli olacaktır.

SPONSORLU REKLAM NASIL VERİLİR ?

Sponsorlu reklam verebilmeniz için öncelikle Instagram üzerinden işletme hesabına sahip olmanız gerekir. Bir işletme hesabına sahipseniz ve ürününüzü veya hizmetinizi online ortamda satışa çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın. Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir? Konulu makalemizi incelemeyi unutmayın.

WEB SİTESİ YAPTIR

Yeni dijital çağda bir web sitesi sahibi değilseniz, müşterilerinizin sizi bulma olasılığı %70 daha düşük olmaktadır. İşletmenizi tam anlamı ile yansıtacak, müşterilerinizin gözünde markanızı hak ettiği yere taşıyacak bir web sitesi yaptırarak potansiyel müşterilerinizi daha kolay bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kurumsal web sitesi yaptırmak için bize ulaşın.

KURUMSAL WEB SİTESİ FİYATLARI

3D Dijital müşterilerine özel kurumsal web sitesi fiyatları rakip firmalarımıza göre minimum seviyede olup, verdiğimiz hizmet, revize haklarınız ve müşterilerimiz ile yakın çalışma düzenimiz sayesinde verdiğiniz ücretleri sonuna kadar hak ettiğimizi, çalıştığımız süreç içerisinde göreceğinizi düşünüyoruz.

İZMİR GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım alanında da uzmanlarımız 3D Dijital bünyesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İzmir grafik tasarım alanında uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman görüşebilir, projelerinizi sunabilir ve yapılması gereken tüm kreatif işlemleri uzmanlarımız ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya tasarımları, basılı matbaa işleri, arayüz çizimleri ve daha bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

GOOGLE REKLAM VERMEK

Google reklam vermek ve Google arama motoru üzerinde işletmenizi reklamlı şekilde arama sonuçlarında ilk sırada çıkarabilmek için 3D Dijital doğru adres olarak öne çıkmaktadır. 3D Dijital Google reklam verme hizmetleri ile dilediğiniz anahtar kelimelerde bütçelerinize göre arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkabilir, pazarın büyük bir kısmını etkiniz altına alabilirsiniz.

GOOGLE REKLAM VERME FİYATLARI

Google reklam verme fiyatları tamamı ile siz değerli müşterilerimizin bütçelerine göre değişkenlik göstermektedir. Bunun nedeni ise Google arama motorunun reklam verebilmeniz için gerekli olan anahtar kelimeler başına sizlerden ücretlendirme almasıdır. Bu anahtar kelimeler arama hacmi değerlendirmeleri, rekabet analizi gibi birden fazla kırılım sonrasında fiyatlandırılıp, sürekli olarak değişkenlik göstermektedir.

Dijital dünyada iş ortağınız olmak için yola çıktık. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve projenizi detaylı olarak iletmek. Stratejilerinizi birlikte belirleyebilir ve dijital dünyada olmanız gereken yeri birlikte oluşturabiliriz.