E-Ticarete başlamak için bir web sitesi oluşturarak online alışverişe adım atmak veya halihazırda var olan sitenizi daha iyi noktalara getirmek istiyorsanız muhakkak online alışveriş danışmanlığı hizmeti almanız gerekmektedir.

Orijinal fikirlere sahip başarılı bir girişimci olabilirsiniz ancak sadece fikirlerinizle başarıya ulaşmak pek kolay olmayacaktır. E-ticaret sistemlerinin yöntemi konusunda bir profesyonelden yardım almak size en az fikirleriniz kadar fayda sağlayacaktır.

Sistem Alt Yapısı Seçimi, Alan adı ve Web Hosting ( Barındırma ) Seçenekleri
Ticari faaliyetlerinizi internet üzerinden yürütmeye karar verdiğinizde, ilk dikkat edilecek nokta sizin öngördüğünüz satış performansınıza yönelik en uygun e-ticaret yazılımını seçmektir.

Ardından, yazılımla uyumlu kaliteli, kesintisiz ve hızlı bir web hosting paketi seçimi yapılabilir. En önemli noktalardan biriside, akılda kalıcı ve sizi en iyi şekilde temsil edecek alan adıdır. 

Web Sitesi Tasarlama Süreçleri

Öncelikli olarak web sitesi hazırlanması ve yayınlanması için danışmanlarımız sizlerle birlikte iş birliği sağlayarak planlama aşamasına geçer.

Danışmanlarımız sizin doğru hedef kitlenizi bulabilmeniz için bir aksiyon planı hazırlar. Bu aksiyon planında neleri gözden kaçırdığınızı gösterir. Doğru müşteri kitlesi ile hem daha fazla satış yapabilir hem de yeni müşteriler ile büyümenizi kolaylaştırabilir.

SSL Sertifikası Kurulumu ve Kredi Kartı ve Diğer Entegrasyon İşlemleri

E-ticaret sitelerinde güvenlik oldukça önemli bir konudur. O yüzden, hemen yazılımın tespiti ve site kurulumu ardından, SSL sertifikası kurulumunu da atlamamak gerekmektedir.

Ayrıca, online alışveriş siteleri için müşteri tercihinde önemli bir yeri olan ödeme metotları de titiz bir çalışma isteyen diğer konudur.


Kredi kartı, havale & eft ve kapıda ödeme alternatifleri tespiti sonrası, bunların teknik ayarlamaları sistem üstünde itina ile yapılmalıdır. İşletmenizin büyük online alışveriş platformlarında ( Gittigidiyor, Hepsiburada, N11 vb. Gibi ) yer almasını istiyorsanız, müracaat aşamalarından teknik pazaryeri entegrasyonlarına kadar online alışveriş danışmanlık hizmetleri çerçevesinde yer vereceğiniz konu olarak aklınızda bulunmalı.

Ürün Girişleri, Fiyat ve Kargo Takip Sistemi


E-ticaret sitenizde satışa sunacağınız ürünlerin markanıza ve işletmenize özel niteliklerle, benzerlerinden farklı biçimde girilmesi özgün içerik konusu kadar önem isteyen bir iştir. O yüzden, girişlerin SEO kurallarına uygun, açıklamaların benzersiz ve görsellerin firmanıza özgü bir stilde hazırlanması ve girilmesi aşamasında online alışveriş danışmanlık hizmetleri çerçevesinde hizmet alabilirsiniz.

 

Pazarlama Süreçleri

E-ticaret danışmanlığımız, girişiminizin arama motorlarında ve sosyal ağlarda görünür hale gelmesi için çeşitli stratejiler geliştirir.

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO ve arama motoru pazarlaması olarak bilinen SEM gibi teknik ayrıntılar da online alışveriş danışmanlığının hizmetlerimiz çerçevesinde yer alır.

Tüm bunlara sosyal ağ ve içerik stratejileri de eklendiğinde girişiminizin görünürlüğü ve hedef kitlelere ulaşma oranı istikrarlı bir biçimde artış gösterir. Böylece görünürlüğü yüksek olan markalara güven duyma eğiliminde olan internet kullanıcılarından ve hedef kitlenizden bir hayli yüksek dönüşüm oranları elde edebilirsiniz.
 

Sizlere Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Web sitenizin eksiklerini gidererek ve gerekli optimizasyonları hayata geçirmek için yardımcı oluruz.


Sektörünüz hakkında analizler yaparak potansiyel fırsatları belirleyerek sizlere sunabiliriz.


Gerekli analizler ve araştırmaların neticesinde girişiminiz için özel bir strateji geliştirerek iş birliği sağlarız.


Ticari işlemlerinizi önemli ölçüde otomatikleştirerek hem kullanıcılara kolaylık hem de sizlere tasarruf sağlamanıza yardımcı oluruz.


Dönemsel olarak girişiminizin durum istatistiğini çıkartmak ve bu istikamette gerekli aksiyonların alınmasını sağlarız.


Girişiminizin marka bilinirliğini oluşturacak olan sosyal ağ, blog ve içerik stratejilerini belirleriz.

 

 Sizde Markanızla Adınızı Duyurmak  İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.