3D Dijital E-Ticaret paketleri ile ürünlerinizi online ortamda satarak 7 gün 24 saat kazanmanın keyfini sürmeye hemen başlayın.

İster kendi web sitenizde, ister Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Çiçek sepeti gibi Pazar yerleri ile entegre çalışan entegrasyon sisteminiz ile birlikte e-ticaret dünyasına hızla adım atabilir, ticaretinizi dijital platforma taşıyabilirsiniz. Hizmetlerimizde 2021’e özel %55’e varan indirim fırsatlarını değerlendirmek için hemen arayın!

E-Ticaret Paketleri

3D Dijital E-Ticaret paketleri kendi aralarında yalnızca web sitesi ve Pazar yeri entegrasyonlu panelli web siteleri olarak ayrılmaktadır. Burada seçeceğiniz e-ticaret paketinin içeriği, o e-ticaret sistemi ile birlikte tarafınıza kurulacak olan sistemin tamamını kapsamaktadır.

E-Ticaret Paketi Fiyatları

E-Ticaret paket fiyatları, entegrasyonlu ve entegrasyonsuz paketler olarak ayrılmaktadır. Trendyol, Hepsiburada ve diğer Pazar yerlerinin entegre çalıştığı bir E-Ticaret Sitesi sahibi olmak istiyorsanız, bu paketlerin ücretleri diğerlerinin daha yüksek olmaktadır. Yalnızca kendi sitesinden satış yapacak olan müşterilerimiz, ilk başta bulunan paketleri  tercih edebilir.

E-Ticaret Paket Özellikleri

Ürünlerinizi sadece kendi mağazanızda değil, aynı zamanda lider pazaryeri platformlarında da satmak istiyorsanız 3D Dijital size yeter 3D Dijital e-ticaret platformu sahip olduğu uygulamalarla tüm ürünlerinizi Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti gibi ünlü pazaryeri platformlarına aktarmanızı sağlıyor.

Bu Pazaryerleri;

  • N11 mağaza entegrasyonu
  • Hepsiburada mağaza entegrasyonu
  • Gittigidiyor mağaza entegrasyonu
  • Trendyol mağaza entegrasyonu
  • ePttAVM mağaza entegrasyonu
  • Çiçeksepeti mağaza entegrasyonu
  • Amazon TR mağaza entegrasyonu
  • Akakçe entegrasyonu
  • Cimri entegrasyonu


 

E-Ticaret Kargo Entegrasyonları

3D Dijital kargo entegrasyonları sayesinde ürün satışınız gerçekleştikten sonra çalıştığınız kargo firması ile e ticaret sisteminiz entegre edilerek kargo fişiniz otomatik olarak oluşturulur. Size yalnızca fişi çıkarmak kalır. Türkiye'de ki tüm kargo firmaları ile entegrasyon sağlayabilmekteyiz. 

E-Ticaret Muhasebe Entegrasyonları

E-Ticaret operasyonuna girilmeden önce en çok korkulan konulardan biri olan muhasebe entegrasyonu sorunları da 3D Dijital E-Ticaret paketleri ile tarihe karışıyor. Dilerseniz ek bir modül satın alarak dilediğiniz muhasebe firmasını sisteme entegre ettirebilirsiniz. Onlarca muhasebe firması ile olan entegrasyonlarımız neticesinde tek yapmanız gereken bir tıklama ile otomatik fatura oluşturmak ve müşterinize dilerseniz mail, dilerseniz yazılı olarak göndermek olacaktır.

E-Ticaret Reklamlarını Nasıl Çalıştırabilirim ?

E-Ticaret yapan firmaların en büyük sorunlarından olan Dijital Pazarlama alanında da 3D Dijital desteğini sizlere sunuyor. Bu bağlamda Sosyal Medya Pazarlama Reklamları, Google Adwords Reklamları ve tüm Dijital Pazarlama konularında sizlere destek vermekteyiz. Menümüzdeki alanlardan ve ya soldaki linklerden bu hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.