Google Adwords Reklam Paketleri ile sizde kazanın!

Google'da yer almak, işletmenizin reklamlarını yayınlamak için Tek Yapmanız Gereken Mail adresimiz ya da telefon yolu ile bize ulaşmak.Sektörünüz ile alakalı kelimelerde, İlk Sıralarda Yer Alın Yeni Müşteriler Kazanmaya Başlayın!

Google Reklamları ile Kapına Gelen Fırsatı Kaçırma ! 1 Milyondan Fazla İşletme Google Reklam kullanıyor Doğru Zamanda , Doğru Yerde Olun ! Bırakın Yeni Müşteriler Kapınıza GelsinGoogle Reklam Vermek Çok Kolay Ziyaret Yoksa Ödeme de Yok, Bütçeni Belirle Yeni Müşteriler Kazanmaya Başla!

Google'da İlk Sayfada Çıkın
Anında Müşteri Kazanmanın En Kolay Yolu

Satışlarınızı arttırmanın en kolay yolu ile tanışın. Türkiye'de ilk defa sunulan Google Reklam Paketlerimiz sayesinde web sitenize yeni ziyaretçiler çekerken aynı zamanda harcayacağınız maliyeti önceden bilin.

Google'a Reklam Vermenin En Tasarruflu Yolu
Google Reklamlarına başlamanın en tasarruflu yolu ile reklamlarınızı bugünden başlatın. Ürünlerinizi Google'da arayanlara ilk sayfadan ulaşın. 

Yeni Müşterilere Ulaşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Reklam paketlerimiz sayesinde hepsi mümkün.

REKLAMINI HEMEN BAŞLATMAK İÇİN 0850 677 1020 ARAYIN

Google Adwors Reklamları Hizmetimiz

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte internet üzerinden bilgiye ulaşmak da kolaylaşmıştır. Bu durumun ortaya çıkmasında şüphesiz Google arama motorunun katkısı oldukça fazladır. Günümüz itibariyle pek çok insan Google arama motorunu tercih ederek internet üzerinden aramalarını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte son zamanlarda Google reklamcılık alanında da önemli bir hizmet sunmaya başlamıştır. Google Adwords, esasında bir metin bazlı reklam modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Metin bazlı reklam modelinde genellikle belli bir limit içerisinde kullanılacak olan satılar ön planda görünmektedir. Bu doğrultuda açıklama satırı, site adı ya da ilgi çekici başlık gibi bölümler Google aramalarında üst sıralarda yer almaktadır.

Google Adwords reklamlarından çok daha etkin bir şekilde yararlanmanın yolu ise bu alanda profesyonel hizmet veren firmamızdan destek almaktan geçmektedir. Zira firmamızın sunmuş olduğu Google Adwors Reklamları Paketleri, reklamınıza ayırdığının bütçenin en tasarruflu bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ayırmış olduğunuz reklam bütçenizin karşılığını en maksimum derecede almanızı sağlayan reklam paketlerimiz pek çok önemli kazanımları müşterilerimize sunmaktadır.

Google Adwors reklamları, arama bölümüne internet kullanıcıların ilgili anahtar kelimeyi yazması sonrasında sonuçlar kısmında en üste yer alır. Yani sizin reklamınızla ilgili bir arama yapan kullanıcı, yapmış olduğu arama sonucunda karşılaştığı sayfada üst basamaklarda sizin reklamınızı görür. Bu doğrultuda şayet sayfanız tıklanır ve kullanıcıların etkileşimde bulunması durumu oluşursa ücret ödersiniz.

Google Adwors Reklamları Paketlerimiz

Müşterilerimizin etkili reklamlara ulaşması yönünde pek çok farklı Google Adwors Reklamları Paketlerimi bulunmaktadır. Haftalık uygulanabilen reklam paketlerimizin yanı sıra aylık uygulanabilen reklam paketlerimizde mevcuttur. Reklamlarınızın Google aramalarında üst sıralarda sponsorlu bağlantıların altında görülmesini sağlamak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Böylece reklam bütçenizi de oldukça etkili bir şekilde kullanmış olursunuz. Reklam paketlerimizin içeriğinde; kullanmak istediğiniz sözcüklerin detaylı olarak sektör analizi de yer almaktadır. Bunun yanı sıra; Google sponsorlu reklam bölümünde reklamlarınızın en üst sırada gösterilmesini de reklam paketlerimizin içeriğinde yer almaktadır. Ayrıca işletmenizin reklamının Google arama motorunda en üst 4 sırada çıkacak şekilde de bir reklam içeriğine reklam paketlerimiz sayesinde ulaşabilirsiniz.