INSTAGRAM REKLAM FİYATLARI

Instagram reklam fiyatları, reklam verenlerin en çok korktuğu konuların başında gelmektedir. Bu doğrultuda instagram reklam fiyatlarına da birlikte göz atalım. Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram üzerinden de reklam çıkabilmek için belirli bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir. Bu bütçe doğrultusunda ulaşacağınız kitle de değişkenlik göstermektedir.

Müşterilerimizin genellikle en çok sorduğu sorulardan olan Instagram reklam fiyatları ile alakalı internet sitemizde yer alan paketlere de göz atabilirsiniz. Bu paketler içerisinde size en uygun olan paketi seçerek, instagram reklam fiyatlarınız ile ne kadar kitleye ulaşabileceğiniz, bu kitlenin analizi ve daha birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

INSTAGRAM REKLAM PAKETLERİ

3D Dijital Instagram paketleri ile alakalı sitemizdeki paketler tamamı ile kolaylık sağlamak amacı ile belirlenmiştir. Ancak bunun dışında Instagram reklam fiyatları olarak siz de belirleme yapabilir, bütçelerinizi arttırabilir, hedef kitle, anahtar kelimeleriniz, yaş aralığınız, demografik bilgileriniz gibi konularda da dijital pazarlama uzmanlarımız ile görüşerek doğru kitleye doğru instagram reklam fiyatları ile reklam çıkabilirsiniz.

Paket içeriklerimizin tamamı müşterilerimize göre değişkenlik göstermekle beraber Instagram reklam paketleri ve instagram reklam fiyatları olarak belirlemeleri müşterilerimiz kendileri de düzenleyebilir. Düzenlenen Instagram reklam fiyatları doğrultusunda ulaşabileceğiniz hedef kitle sayısı, doğru ücretlendirme ve buna benzer olan yan alanların da artacağını unutmamanız gerekir. 3D Dijital paketlerinden işinize, ürününüze veya hizmetine en doğru instagram reklam paketlerini seçebilmeniz için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşım sağlamak ve ücretsiz dijital pazarlama uzmanı talebinde bulunmanızdır. Dijital Pazarlama uzmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve size en uygun instagram reklam paketleri ve instagram reklam stratejilerini önerecektir.

 

INSTAGRAM REKLAM HAZIRLAMA

Instagram reklam paketleri satın alan müşterilerimize özel, alacağı paketlerde dahil olup olmadığına bakılarak instagram reklam görseli, videosu veya içeriği hazırlama hizmetini de vermekteyiz. 3D Dijital’nin bu hizmeti, Instagram üzerinden reklam vermek isteyen müşterilerimizin ürününe, hizmetine veya reklam vermek istediği konuya özel olarak hazırlanmaktadır.

Instagram reklam hazırlama hizmetimiz sayesinde, sosyal medya hesaplarınız üzerinden çıkılacak olan görsel, video, metin ve içerik konularında reklamınızın gücü artar, kitlenin reklam üzerinde duraklama süresi uzar ve dolayısı ile ilgi çekme oranınız %100 oranında artış gösterir.

 

INSTAGRAM REKLAM NASIL ÇIKILIR ?

Instagram reklam nasıl çıkılır sorusunun birden fazla cevabı olmakla beraber, genelde amatör şekilde reklam çıkan kitlenin çıktığı Instagram Reklamları genellikle mobil cihazları üzerinden Instagram’ın kendi “Tanıtımını Yap” butonu üzerinden olmaktadır. Instagram’da reklam çıkabilmeniz için öncelikle bir Facebook Business Manager hesabına sahip olmanız, bu Facebook Business Manager hesabının da tüm bağlantılarının doğru yapılmış olması, Pixell kurulumlarının doğru yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda 3D Dijital Instagram reklam fiyatları uzmanlarımız ile birlikte karar verebilir, en doğru reklamı en doğru kitlenize verebilirsiniz.

Çıkmış olduğunuz reklamların sonucunu 3D Dijital uzmanları ile birlikte haftalık, aylık ya da belirleyeceğiniz tarihler arasında rapor ile talep edebilir, Instagram Reklam Paketlerinizi öğrenebilir ve Instagram reklam fiyatları ile ilgili harcamalarınızı detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

 

INSTAGRAMDA SATIŞ YAPMAK

Instagram Reklam Paketleri ile Instagramda satış yapabilmek için, öncelikle ürününüze veya vermekte olduğunuz hizmete güvenmeniz, fiyat perfomans açısından güçlü ürünlerle reklam dünyasına girmeniz önerilir. Bu önerilerimizin nedeni ise 3D Dijital Instagram reklam uzmanlarımızın reklam dünyasındaki gelişmeleri takip ediyor olmaları ve satılabilir olan ürünleri iyi biliyor olmalarıdır. Unutulmamalıdır ki Instagram’da satış yapmak için öncelikle doğru bir Instagram reklam fiyatı belirliyor olmanız gerekir. Bunun esas nedeni ise satmakta olduğunuz müşterilerinizin de ürünleri veya hizmetleri için doğru instagram reklam fiyatlarını harcıyor olmalarıdır.

Instagram’da satış yapmak için gerekli olan şeylerden biri de, mobil cihazlarınız üzerinden yapamayacak olduğunuz, yalnızca Facebook Business Manager sahibi olan işletmelerin yapabileceği Instagram’da alışveriş özelliğinin ayarlanması ve bu özelliğin ihtiyacı olan Instagram Katalogları alanını, sitenizden gelecek olan XML Feed ile beslemek olacaktır. Bu sayede Instagram’da satış yapabilir, ödemelerinizi internet siteniz üzerinden veya kapıda ödeme yöntemi ile alabilir, bunun dışında Instagram’dan gelen müşterileriniz ile ürünleriniz ile alakalı doğrudan etkileşime girebilirsiniz.

Ürünleriniz ile alakalı Instagram’da satış yapmak için müşterileriniz ile bire bir etkileşim içine girmek de oldukça önemli unsurlardan biridir. Instagram’da reklam vererek size ulaşan müşterileri tutabileceğiniz en önemli data kütüphanesi ise kuşkusuz Instagram Pixelleridir.

 

INSTAGRAM SPONSORLU REKLAM VERME ÜCRETLERİ

Instagram üzerinden sponsorlu reklam vermek isteyen müşterilerimizin en çok karşılaştığı sıkıntıların başında hangi sponsorlu reklam modeli ile yolarına devam edeceklerini bilemiyor olmalarıdır. Bu doğrultuda Instagram sponsorlu reklam verme ücretleri ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz bu alana tıklayarak uzman ekibimiz ile direkt olarak iletişime geçebilir, kendilerine en uygun reklam modelini uzmanlar ile belirleyebilrler.

Instagram sponsorlu reklam verme ücretleri belirlenirken en önemli olan konu da belirlenecek olan bütçe karşılığında ortalama ne kadar genişlikte bir hedef kitleye, hangi yaş aralığına, ürün veya hizmetin etkin olduğu demografik bilgilere ulaşacağı konusudur. Reklam vermenizin ardından bütçelerinizin boşa gitmemesi için yine 3D Dijital Instagram sponsorlu reklam verme ücretleri uzmanlarımız ile görüşebilir, doğru instagram reklam fiyatları ile reklam vererek reklam potansiyelinizin keyfini sürersiniz.

 

FACEBOOK REKLAMLARI

Instagram üzerinden reklam vermek isteyen müşterilerimizin akıllarına takılan en büyük sorunlardan biri de, çıkılacak olan reklamın Facebook üzerinde de görünüp görünmeyeceğidir. Bu tamamı ile müşterimizin taleplerine bağlıdır. Ancak, yine ürünün hedef kitlesine bağlı olarak 3D Dijital uzmanlarının önerisi, çıkılacak olan instagram sponsorlu reklamın Facebook üzerinde de görünecek olan alanlara yerleşiminin yapılmasıdır. Bu sayede Facebook’un kendine has hedef kitlesinden de faydalanarak, doğru müşteri kitlemizi arttırma fırsatı bulmaktayız.

Instagram üzerinden çıkılan reklamın, Facebook üzerinde de görünmesi için herhangi bir ek ücretlendirme veya çalışma yapmaya gerek yoktur. Facebook Business Manager sayesinde, Instagram ve Facebook üzerinde yayınlanacak olan reklamlarımızın hangi alanlarda görünmesini istediğimize karar verebilir, bu alanları reklamımız yayınlanmadan önce görebiliriz. Bu raporlama yine 3D Dijital uzmanlarımız aracılığı ile sizlere reklam verme aşamanızdan önce raporlanacak olup, talep ettiğiniz alanlarda reklamlarınızın görüntülenmesi sağlanacaktır.

 

İZMİR REKLAM AJANSI

Instagram üzerinden sponsorlu reklam vermek için İzmir’de danışacağınız ve partnerlik kurabileceğiniz en iyi şirketlerden olan 3D Dijital, uzman kadrosu, güvenilir iş ahlakı ve tamamı ile şeffaf reklam hesap yönetimi ile Instagram sponsorlu reklam vermek isteyen ve instagram reklam fiyatları konusunda sorun yaşamamak isteyen işletmelerin en güvenilir adresi oluyor. 3D Dijital sayesinde vermiş olduğunuz reklam ücretlerinin tamamının nereye harcandığını, doğru Instagram sponsorlu reklam verme ücretlerini verdiğinizi net olarak öğrenebilirsiniz.

3D Dijital dijital pazarlama uzmanlarının sizler ile yapacağı görüşmeler sonrasında belirlenecek olan instagram sponsorlu reklam ücretleri ile alakalı belirli periyotlar ile yapacağınız çalışmalar sonucunda, işinizin hangi aşamalarda Instagram üzerinde büyüdüğünü, bu büyümenin işletmenize neler kattığını detaylıca öğrenebilirsiniz.