Backlink Paketleri İle Google'da Sıralama Yükselmenizi Garanti Ediyoruz !

Paketlerdeki makaleler fiyata dahildir

Bütün Paketlerimizde Detaylı Raporlama Yapılmaktadır. Sipariş Bitiminde size rapor gönderilicektir.

Her türden siteye hizmet veriyoruz. Herhangi bir kısıtlamamız yoktur.

Daha yüksek paketlerimiz için bizimle iletişime mesaj bölümünden geçebilirsiniz.

Backlink Nedir ?

Backlink nedir diye araştırıyordunuz ve arama sonuçlarından bizim makalemize ulaştınız. Backlink’lerin sitenize faydası hakkında ilk bilgiye sahip oldunuz bile. Artık backlink hakkındaki en temel bilgileri hızlıca edinebilirsiniz. Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesinden aldığı bir bağlantıdır. Geri bağlantılar, bir web sitesinin arama motoru sonuçlarına büyük etki yapar. Arama motorları bu sıralamaları yaparken birden fazla faktörü ele alırlar ve bunların hangilerine ne kadar ağırlık verdiklerini tamamen kesinlikle bilemeyeceğiz. Fakat bildiğimiz tek bir şey var ki o da bunların SEO sıralaması için çok önemli oldukları.

Geri bağlantılar natürel, doğrudan olması gerekir ve bu geri bağlantılar miktarlarından ziyade kaliteleri ile önem arz ederler. Bu geri bağlantıları web ortamında zararlı olarak görebileceğimiz uygulamalarla kazanmaya çalışmak, yalnızca bir vakit kaybı olur. Çünkü arama motorları bu uygulamaları tespit ettiğinde web sitesini inceler ve yaptırım uygular. Yani bu size hiçbir şey kazandırmaz. Kaliteli sitelerden aldığınız geri bağlantılar bağlamsal olmalıdır. Yani eğer bir inşaat firması iseniz aldığınız kaliteli bağlantı da aynı profilde olmalıdır. Tamamen farklı bir konu içeren bir siteden aldığınız bağlantı kaliteli olsa dahi hiçbir işinize yaramayacak ve kullanılmayacaktır. Alakalı sitelerden bağlantı almanız esas amacınız olmalıdır.

Backlink Ne İşe Yarar ?

Backlink hakkında yaptığımız kısa özetten sonra aslında bu soruyu sormamalıydık bile ama maddeleyecek olursak, backlink;

– Sıralamayı Geliştirir

Sayfalarınızdan herhangi biri bile organik bağlantılar alıyorsa, bu sayfa doğrudan yüksek sıralamaya girecektir. Yalnızca bu sayfadan bile gelecek ziyaretçi sayısı sizi ortalama bir siteden yukarı taşıyacaktır. Fakat, ana sayfanıza yönlendirmelerle birlikte ayrı sayfalara bağlantılar oluşturmanız gerekiyor.

– Arama Motoru Taraması

Backlink’ler, arama motorları botlarının, sitenize gelen bağlantıları bulup sizin sitenizi hızlıca ve etkin olarak taramasını sağlar. Kısacası siteniz web ortamının bir köşesinde yapayalnız kalmaz, keşfedilir. Üstelik Backlinkler sitenizin dizine eklenmesine de yardımcı olur. Ki bu da bizi yine keşfedilme noktasına götürüyor.

Bu makalede Backlink’lerin ne olduğunu ve bize ne fayda sağlayabileceğini kısaca açıklamış olduk. Sonuç olarak backlink ve seo web ortamında gerçek varlığınızı sizlere sunar. Backlink almamış, SEO kuralları uygulanmamış bir site hemen hemen hiçbir zaman keşfedilmeyecektir. Sizlere hem bir çok yol sunan SEO kurallarını takip etmeli, kaliteli Backlink alabilmek için sitenize sahip çıkmalısınız. Tıpkı bir amacınız için göstereceğiniz çaba gibi web site açmanızın amacını da unutmayın ve güncel bilgileri takip edin. 

Backlink paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bize ulaşın !