Bir İnternet sitesinin tüm SEO Gelişim Süreci süresince yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO Danışmanlığı denilmektedir.

Eğer bir markanın temsilcisiyseniz, web sitenizin arama motorlarında daha yüksek bir sıraya çıkmasını sağlamak ve marka prestiji ile görünürlüğünü arttırmak adına, bu çok boyutlu SEO işlemini gerçekleştirmek için profesyonel bir SEO hizmeti almalısınız. 

SEO Danışmanlığı süreci boyunca, rakipler ve sektör devamlı çözümleme edilir, mukayeseler yapılır. Sitenin eksik yönleri tespit edilerek, bunların kapanması için çeşitli girişimlerde bulunulur.

SEO, İnternet Dünyasının en hızlı büyüme sağlamayı başaran sektörlerinden bir tanesi. Bu sektörün büyümesi İnternetin büyümesiyle de aynı oranda gerçekleşmektedir. İnternetteki ticaret hacmi arttıkça, yatırımcı ve girişimciler daha çok İnternet pazarında yer almaya çabalıyor ve ürünlerini, Google üstünde daha fazla görüntülemek için SEO Danışmanlığı hizmeti alıyorlar.

Sizler İçin Neler Yapabiliriz :

  • Kaliteli ve özgün içerik üretmek veya üretilmesi için destek olmak.

 

  • İçerik geliştirmek.

 

  • Web sitelerinin iyileştirilmesi ya da değiştirilmesi ile alakalı önerilerde bulunmak, anahtar kelime belirlemek.

 

  • Sitenin yapısını ve içeriğini incelemek.

 

  • Rakiplerin SEO çalışmalarını araştırmak ve değerlendirmek.

 

  • Reklam kampanyaları oluşturmak ve düzenlemek.

 

  • Google Analytics gibi web analitik araçlarını kullanarak istatistikleri yönetmek.

 

Sizlere Sunacağımız Hizmetler :

1. SEO Backlink Çalışmaları

Backlink, bir web sitesi adresinin diğer bir web sitesine link verilmesi olarak tanımlanır. Bir web sitesinde bulunan özgün içeriğin diğer bir web sitesi kullanıcısı tarafından fark edilip link atanması ile web sitesi içerikleri ve hali ile internet siteniz yayılmaya başlayacaktır.

 İnternet sitenizin Google Backlink kullanılması, yayılması sonucunda web sitenizin arama motorları nezdindeki değeri de artıp, yükselecektir.

Backlink almadan önce sitenizin hedefini birlikte  belirlemeli ve sonra hedef kelime ile alakalı özgün metinler paylaşmalıyız. Backlinklerin kalıcı olması cok önemlidir. Danışmanlarımız sizlere bu konuda detaylı hizmet sağlamaktadır.

  2. SEO Optimizasyonu

Web sitelerin ziyaretçilerinin birçoğu arama motorlarından gelmektedir, yani toplam trafiğin çok büyük bir bölümü arama motorlarındaki aramalar neticesinde sitenize ulaşmaktadır, durum böyle olunca web sayfalarının arama motorları ile uyumlu olması daha da önemli hale gelmektedir.

Arama motoru optimizasyonu genelde internet sitenizin bazı bölümlerine küçük düzenlemeler yapılması manasına gelir.

Tek tek incelendiğinde bu değişiklikler yalnızca eklemeler gibi görünebilir, ancak diğer optimizasyonlar ile beraber sitenizin kullanıcı tecrübesine ve organik arama sonuçlarındaki performansına gözle görünür etkide bulunurlar.

 Arama motoru optimizasyonu, sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak için atılabilecek en iyi adımdır, ama her koşulda site içeriğinizi arama motorlarına göre değil ziyaretçilerinize göre düzenlemeniz çok daha uygun olacaktır.

 

Paketlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.