3D Dijital olarak sosyal medya hesaplarınızın şirketiniz ve ürünlerinizi sergileyebilmeniz için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda sosyal medyada paylaşılacak olan post ve story tasarımlarınızın da ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tüm post ve story çalışmalarında sizleri en doğru yansıtan içerikler üretiyoruz.

Sosyal Medya Post Tasarımları

Instagram ve Facebook gibi mecralarda paylaşılacak olan postları sizler için tasarlıyor ve toplu şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Tasarladığımız postlar ile alakalı içerik yazımı, hedef kitle analizi ve benzeri hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz Sosyal Medya Danışmanlığı sayfamıza göz atmanızı öneririz.Sosyal Medya Tasarımlarının Önemi

Sosyal medyada paylaşılacak olan tüm post ve story gibi materyaller şirketinizin duruşunu ve bakış açısını doğrudan yansıtacağı göz önünde bulundurulduğunda, verilecek olan hizmetin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. 3D Dijital’ne emanet ettiğiniz tüm sosyal medya post tasarımları ve sosyal medya story tasarımları gibi konularda emin ellerde olduğunuzu unutmayınız.