WEB Tasarımı desteği nedir ?

Web  tasarım paketi ile içeriklerin, ürünlerin, banner reklamların, css, html kodların isteğine özel olarak webmasterlarımız tarafından internet sitene uygulanır. Bu hizmetimizden yararlanan partnerlerimiz genellikle bir web sitesine sahip olmakla birlikte, memnuniyetleri minimum seviyede olduklarından dolayı tasarım alanında bir revize uygulamak istemektedirler. WEB Tasarım desteğinde yeni bir web sitesi oluşturulmamakta, var olan web sitenize tasarım anlamında revize uygulanmaktadır. !

Uzmanlarla Ortak Çalışma

Bu hizmetimizde Webmasterlarımız sizler ile birlikte koordineli çalışma sağlar ve dilediğiniz WEB Sitesini hayata geçirebilirsiniz. İşlem boyunca yazılımsal bir müdahale olmayacak, yalnızca tasarımsal anlamda değişiklikler uygulanacaktır. 

WEB Tasarım desteğinden nasıl yararlanılır

WEB Tasarımı destek programımızdan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken iletişim sekmemiz altında bulunan formu doldurarak bizlere başvuruda bulunmak. WEB Tasarım desteği fiyatları, düzenlenecek olan siteye ve içeriğe göre değişkenlik gösterebileceği için özel fiyatlandırma almanız gerekmektedir.